آرکابوم

آرکابوم(جستجو در سرزمین کهن)

دغدغه ما:

صنعت گردشگری و حوزه میراث فرهنگی همواره به دلیل نبود محتواهای مناسب و جذاب آسیب دیده است به عبارت دیگر علاقمندان و پژوهشگران دسترسی آسان و سریع به منابع علمی، هنری و تاریخی ایران ندارند.آرکابوم جستجو در تاریخ و فرهنگ سرزمینمان را در هر زمان و مکانی برای همگان فراهم کرده‌است. ما تاریخ، فرهنگ، هنر و طبیعت ایران را در یک جا گردآورده‌ایم تا تجربه‌ای متفاوت را همراه با فناوری و نوآوری برای شما به ارمغان آوریم.

مهارت‌های تیم:

آرکابوم داری یک تیم فنی و عملیاتی در زمینه تولید محتوا در مورد میراث فرهنگی و گردشگری است
اعضای تیم ما در زمینه اسکن اشیاء موزه ای، عکاسی گیگاپیکسلی،واقعیت مجازی،اسکن بناهای تاریخی، پهپاد فتوگرامتری و استفاده از نرم افزارهای گرافیکی و مدل سازی تبحر دارند. علاوه بر این ما تجربه و حسن سابقه در حوزه فعالیت خودمون داریم.

رؤیاهای تیم:

کشور ایران با داشتن پیشینه‌ی تاریخی غنی و جذابیت‌های طبیعی فراوان همواره مقصد پژوهشگران و گردشگران بوده‌است. بدون شک ثبت دیجیتالی، معرفی و نمایش این آثار به گونه‌ای شایسته، باکیفیت و مطابق با استانداردهای جهانی وظیفه‌ای است که تیم متخصص آرکابوم عهده‌دار آن شده‌است.

اشتراک

0 از 10,000,000 ریال

برای حمایت از کمپین بایستی به حساب کاربری خود وارد شوید:
اگر در پلتفرم نوآوری هم آوا حساب دارید، وارد حساب خود شوید
ورود به حساب کاربری
اگر تا کنون ثبت نام نکردید، برای حمایت ثبت نام کنید
ثبت نام حامی

ارسال پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


پلتفرم نوآوری هم آوا

هم‌آوا

“شرکت هم‌آوا” ( با نام ثبتی کارخانه نوآوری هم‌آوا) از ادغام شتاب‌دهنده آواتک در حوزه فناوری ارتباطات و اطلاعات (شامل شتابدهنده آواگیمز)، شتاب‌دهنده شزان در حوزه فناوری‌های همگرا، فضای کاری اشتراکی زاویه و شرکت نوآوا ارائه‌‌کننده‌ی راه‌ کارهای رشد به کسب‌وکارها، شکل گرفته است و اکنون در محل کارخانه نوآوری آزادی مشغول به کار است.

همراهان

ساخته شده با و در کارخانه نوآوری هم‌آوا (پائیز۱۳۹۹ )